Red Carpet

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG Awards

Shkruar nga Anabel

28 Shkurt 2022

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

Nata e Screen Actors Guild Awards (SAG) mblodhi aktorët më të mirë, vlerësoi performancat më magjike të tyre dhe në të njëjtën kohë, riktheu elegancën e tapetit të kuq! Pas ceremonisë virtuale të 2021-shit, atmosfera e krijuar nga yjet dhe stili i tyre ishte thjesht për t'u admiruar! Cilët ishin të veshurit më mirë sipas Vogue?

1.  Will Smith dhe Jada Pinkett-Smith veshur me Gareth Pugh

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

2. Lady Gaga në Armani Privé

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

3. Venus Williams veshur me Dolce & Gabbana

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

4. Sandra Oh me Carolina Herrera

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

5. Selena Gomez zgjodhi Oscar de la Renta

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

6. Rosario Daëson gjithashtu!

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

7. Caitriona Balfe veshur me Saint Laurent

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

8.Kirsten Dunst veshur me Erdem dhe Jesse Plemons 

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

9. Cynthia Erivo me Louis Vuitton

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

10. Hoyeon Jung veshur me Louis Vuitton

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

11. Vanessa Hudgens veshur me Atelier Versace

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

12. Fran Drescher zgjodhi Reem Acra

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

13. Helen Mirren me Dolce & Gabbana

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

14. Cate Blanchett veshur me Armani Privé

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

15. Elle Fanning me Gucci

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

16. Nicole Kidman veshur me Saint Laurent

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

17. Kerry Washington me Celia Kritharioti

Duhet të shihni si u veshën yjet në tapetin e kuq të SAG

Burimi: Vogue