TV Mania

Sarah Berisha së shpejti në rolin e moderatores: Zbulohet spektakli që do të drejtojë

Shkruar nga Anabel

27 Shkurt 2022

Sarah Berisha së shpejti në rolin e moderatores: Zbulohet spektakli

Sezonin ri, spektakli i humorit në Abc News, "Kosherja" do të vijë me një moderatore të re! E zgjedhur për të prezantuar programin këtë sezon është Sarah Berisha, blogerja e cila u bë edhe më e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother Vip.

Lajmi është bërë i ditur nga llogaria zyrtare e "Kosherja Shoë" në Istagram.

"Stafi i Kosheres njofton publikun se këtë sezon, spektakli do të ketë një moderatore të re. Ne i urojmë mirëseardhjen Sarah Berishës. Gjithashtu falenderojmë moderatoren Jona Spahiu për kontributin e dhënë." -shkruhet në postimin e pak orëve më parë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kosherja (@kosherja.show)

Edhe vetë Sarah, ndonëse nuk ka treguar detaje përmes një videoje në Instastory i tregon ndjekësve se shpejt do të ndajë me ta fillimin e një projekti "emocionues" për të. 

Sezoni i kaluar i spektaklit të humorit moderohej nga Jona Spahiu dhe Bes Kallaku çdo të diel rreth orës 21:00.

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI