Anonim të lutem

15+ shqiptarë tregojnë dhuratat më të çuditshme që kanë marrë për Shën Valentin

Shkruar nga Anabel

14 Shkurt 2022

15+ shqiptarë tregojnë dhuratat më të çuditshme

Pyetëm ndjekësit në @anabel.entertainment për dhuratat më të çuditshme që kanë marrë për Shën Valentin. Çfarë është më mirë, të mos marrësh asgjë si dhuratë apo të marrësh një nga këto të mëposhtmet? Hidhuni një sy dhe vendoseni.

1. Një byzylyk brenda një kutie ku shkruhej emri i mamit të tij.

2. Një qepë. “Fillo e qaj tamam që nuk të sjell gjë për Shën Valentin,” më tha.

3. Një baguette.

4. Dekor si lloj abazhuri.

15+ shqiptarë tregojnë dhuratat më të çuditshme

5. Kostum plazhi.

6. Një çakmak në formë WC-je.

7. Një pako me llokume me arra.

8. Një gur qelqi pa lidhje.

9. Ndarje në datë 13.

15+ shqiptarë tregojnë dhuratat më të çuditshme

10. Sufllaqe.

11. Një qiri.

12. Një palë çorape leshi.

13. Një set thikash për mishin, por unë nuk e prek dot mishin me dorë. Më vonë ia dhuroi të ëmës.

15+ shqiptarë tregojnë dhuratat më të çuditshme

14. Mish të thatë pastërma.

15. Një karafil.

16. Një jastëk me hipopotam. Pse hipopotam?

17. Fshesë korrenti.

18. Tigan.

15+ shqiptarë tregojnë dhuratat më të çuditshme

Shënim: Ky është një artikull i Anabel, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas ligjit “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ri-publikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Anabel Media dhe duke vendosur linkun e artikullit origjinal.