Top List

Sondazh: Kë votoni si fitues/e të ‘Big Brother VIP’?

Shkruar nga Anabel

12 Shkurt 2022

Sondazh: Kë votoni si fitues/e të ‘Big Brother VIP’?

Katër emra, Ilir Shaqiri, Einxhel Shkira, Donald Veshaj dhe Beniada Nishani, janë konkurrentët më të votuar nga publiku për të prekur finalen e “Big Brother VIP”. Më 18 shkurt, vetëm njëri prej tyre do të shpallet fituesi. Deri atëherë, le të shohim se si *mund* të jenë rezultat. 

Poll

 

MOS I HUMBISNI