Anonim të lutem

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs çfarë të vjen

Shkruar nga Anabel

26 Janar 2022

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Dyqanet online vërtet e kanë bërë më të lehtë procesin e blerjeve online, megjithatë ndonjëherë produktet që shohim në ekranet e laptopëve apo telefonave tanë nuk përputhen me çfarë marrim kur na mbërrin pakoja e shumëpritur.

Pyetëm ndjekësit në Instagramin e Anabel Entertainment për rastet kur produkti që kanë porositur nuk është i njëjtë me foton.

Dikush mori këtë kanotjerë me rripa të hollë, që vështirë se do të qëndrojë pas trupit.

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Një tjetër u shokua kur pa që mirë delet që nuk janë njësoj, por ndryshon edhe ngjyra dhe kopsat.

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Për çfarë të mërzitej më parë vajza? Për modelin apo për ngjyrën?

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Nga tonet e ngjyrës kafe te roza pudër.

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Dikush porositi një crop-top me fije dhe mbërriti një...nuk e dimë se çfarë, quajeni si të doni.

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Ngjajnë? *emoji që qan*

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Po e kapërdijmë ngjyrën, po modeli?!!!

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Nga “Pink” në “love I love you”. Materiali dhe modeli tjetër çështje!

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Ai shkëlqim tregon shumë...

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Dantella! Ngjyra! Prerja! Detajet! - Një tmerr!

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Fonti i shkrimit dhe korniza left the chat.

10+ shqiptarë tregojnë me foto: Çfarë porosit vs

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

Artikuj të rekomanduar:

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI