Showbiz dhe TV

DJ Sardi bëhet baba për herë të parë: Zbulon emrin e djalit

Shkruar nga Anabel

23 Janar 2022

DJ Sardi bëhet baba për herë të parë: Zbulon emrin e

DJ Sardi dhe partnerja e tij, Jonisa, janë bërë prindër për herë të parë.

Përmes një postimi në Instagram orë më parë, Sardi zbuloi se ka ardhur në jetë djali i tyre.

“E gjithë bota m’u shemb përpara teje. Zais Denzel Shehu,” shkruan ai duke zbuluar edhe emrin e veçantë të të birit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DJ SARDI (@sardi.shehu)

Lidhja e DJ Sardit dhe Jonisës u përfol rreth dy viteve më parë. Asokohe, në programin "Mes Yjesh" në Ora News, ai pranoi se romanca që po jeton është diçka serioze. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DJ SARDI (@sardi.shehu)

MOS I HUMBISNI