Celebrity

Unaza e Megan Fox është dizenjuar që të shkaktojë dhimbje nëse hiqet

Shkruar nga Anabel

19 Janar 2022

Unaza e Megan Fox është dizenjuar që të shkaktojë

Kur dizenjoi unazën e fejesës së Megan Fox, Machine Gun Kelly përdori gjithë imagjinatën për të krijuar një unazë unike dhe le të themi që ia doli.

“Dy gjysma të të njëjtit shpirt që formojnë atë që është dashuria jonë,” i përshkroi këngëtarit gurët e unazës të cilët formojnë një zemër. Ylli i “Bloody Valentine” e shpjegoi vizionin e tij për unazën që e krijoi me argjendarin Stephen Webster, në një komunikim për Vogue. Ai shpjegoi se mënyrat se si janë lidhur gurët e çmuar janë në të vërtetë gjemba. “Pra, nëse ajo përpiqet ta heqë, dhemb,” tha MGK, duke shtuar: “Dashuria ka dhimbje!”

“Koncepti është që unaza mund të shkëputet për të bërë dy unaza. Kur është bashkë, mbahet në vend nga një magnet. Pra, e shihni se si bashkohet? Dhe pastaj formon një zemër.” – shtoi ai.

Unaza e Megan Fox është dizenjuar që të shkaktojë

Argjendari tha për Vogue gjithashtu se reperi i tregoi atij "ndoshta historinë më romantike me të cilën më është dashur të punoj". Gurët e çmuar – një smerald kolumbian i pastër dhe një diamant i marrë direkt nga miniera – përputhen me njëri-tjetrin për të dhënë idenë e shpirtrave binjakë, siç Megan dhe Machine Gun Kelly e kanë përshkruar veten.

MOS I HUMBISNI