Flokët

Oh, jo! Rihanna rikthen ‘flokët rakun’ (dhe duket kaq mirë)

Shkruar nga Anabel

18 Janar 2022

Oh, jo! Rihanna rikthen ‘flokët rakun’ (dhe duket kaq

Sa herë që poston një foto, Rihanna ia del që të na mahnisë të gjithëve me zgjedhjet që bën, sado të çuditshme mund të jenë ato. Në 2022-shin, kush do ta kishte marrë me mend se Rihanna do të risillte flokët “rakun” dhe mbi të gjitha do të dukej mirë me ato?

Për fushatën e Savage x Fenty për Ditën e Shën Valentinit, Rihanna u shfaq me flokë të ngjyrosur me të kuqe.

Oh, jo! Rihanna rikthen ‘flokët rakun’ (dhe duket kaq

Në rast se nuk e keni idenë, ky model quhet rakun dhe ishte një teknikë e njohur e lyerjes së flokëve për njerëzit me stilin emo në fund të viteve 2000. Adoleshentët e viteve 2000 mund ta kujtojnë nga Roberta e “Rebelde”.

Oh, jo! Rihanna rikthen ‘flokët rakun’ (dhe duket kaq

Flokët rakun përfshijnë vija horizontale të trasha në ngjyrë që bën kontrast me flokët dhe imitojnë bishtin e rakunit.

Oh, jo! Rihanna rikthen ‘flokët rakun’ (dhe duket kaq

Patjetër që nuk ishim gati për këtë model, por hey: A e mohojmë dot që duket yll?!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

MOS I HUMBISNI