Style Tips

8 kombinime që do të doni t'i kopjoni sapo t'i shihni

Shkruar nga Anabel

15 Janar 2022

8 kombinime që do të doni t'i kopjoni sapo t'i shihni

E dimë që me këto temperatura gjithçka që duam të veshim është një shall gjigand dhe një pallto, por përpiquni pak. Kombinimet e dimrit mund të jenë shumë më të thjeshta nga çfarë e mendoni ju, mjafton një element shtesë për t'i bërë ndryshe dhe më interesante. 

Veshjet e dimrit duhet të plotësojnë 2 kushte: të të mbajnë ngrohtë duke qenë stil në të njëjtën kohë. Gjithë çfarë do të shihni më poshtë i plotësojnë, prandaj bëhuni gati të frymëzoheni.

1. Minifund + xhaketë + çizme të gjata

8 kombinime që do të doni t'i kopjoni sapo t'i shihni

2. Xhaketë oversize + streçe + këpucë

8 kombinime që do të doni t'i kopjoni sapo t'i shihni

3. Fustan treçereksh + xhaketë e gjatë lëkure + çizme

8 kombinime që do të doni t'i kopjoni sapo t'i shihni

4. Xhup i fryrë +shall i madh me ngjyra të hapura + pantallona të gjera

8 kombinime që do të doni t'i kopjoni sapo t'i shihni

5. Balerina + kapuç me ngjyrë + pallto

8 kombinime që do të doni t'i kopjoni sapo t'i shihni

6. Fustan i trikotuar + jelek i gjatë + aksesorë (shall + rrip)

8 kombinime që do të doni t'i kopjoni sapo t'i shihni

7. Bluzë me printe + pantallona lëkure + atlete

8 kombinime që do të doni t'i kopjoni sapo t'i shihni

8. Xhaketë e plotë lëkure + pulovër + pantallona me kuadrate.

8 kombinime që do të doni t'i kopjoni sapo t'i shihni

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI