TV Mania

'Goca & Gra': Zbulohen emrat e moderatoreve të reja

Shkruar nga Anabel

10 Janar 2022

'Goca & Gra': Zbulohen emrat e moderatoreve të reja

"Goca & Gra" do të rikthehet në Top Channel me tre moderatore të reja! Burime për Anabel.al bëjnë me dije se Dalina Buzi, Rita Petro dhe Armina Mevlani janë emrat e rinj që do t'i bashkohen panelit bashkë me Fatma Haxhialiun.

'Goca & Gra': Zbulohen emrat e moderatoreve të reja

'Goca & Gra': Zbulohen emrat e moderatoreve të reja

'Goca & Gra': Zbulohen emrat e moderatoreve të reja

Prej fillimit, emisioni që siç sugjeron dhe emri ka në qendër vajzat dhe gratë drejtohej nga Fatma, Tea Trifoni, Krista Merkoçi dhe Olesia Leço.

Kjo e fundit bëri, pak kohë më parë bëri me dije se nuk do të jetë më në pjesën e mbetur të sezonit, duke uruar përzemërsisht stafin.

'Goca & Gra': Zbulohen emrat e moderatoreve të reja

Ky Talk Show do të transmetohet për herë të parë me moderatoret e reja të mërkurën (12 janar) në Top Channel, ora 21:00.

MOS I HUMBISNI