Celebrity

Pse të gjithë mendojnë që Kendall Jenner është martuar?

Shkruar nga Anabel

3 Janar 2022

Pse të gjithë mendojnë që Kendall Jenner është

Si rrallëherë, Kendall Jenner publikoi në llogarinë e saj të Instagramit një seri fotosh (photo dump), në njërën prej të cilave shfaqej ajo dhe i dashuri i saj para një pasqyre. Kaq u desh dhe ndjekësit vunë re detajin që po prisnin! Një unazë në dorën e tij dhe pikërisht në gishtin e unazës! 

"E vutë re dhe ju çfarë vura unë? Ai ka një unazë në gisht dhe duket si unazë martese."- shkruhet në shumicën e komenteve. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Madje, pati edhe nga ata që aluduan për një unazë në gishtin e unazës së Kendall-it. Nuk e dimë ende nëse po flasim për një çift zyrtarisht të martuar apo jo, por Kendall pavarësisht se ka parë ç'bëhet në profilin e saj, ka zgjedhur të mos komentojë. 

Burime për E!News bënë me dije se dyshja janë "të çmendur pas njëri-tjetrit" dhe se "kjo është lidhja më e shëndetshme që Kendall ka patur ndonjëherë.

MOS I HUMBISNI