Horoskopi Vjetor

Horoskopi i vitit 2022: Peshorja

Shkruar nga Anabel

1 Janar 2022

Horoskopi i vitit 2022: Peshorja

Si do të jetë viti për shenjat e zodiakut? Për një ide të përgjithshme, kemi përmbledhur disa parashikime të disa prej astrologëve më të njohur. Ja çfarë kanë rezervuar yjet për vitin 2022.

Sipas astrologes Susan Miller:

“Diçka e veçantë do të ndodhë në vitin 2022. Neptuni do të takohet me Jupiterin te Peshqit më 12 prill për të vetmen herë në jetën tuaj, duke i shtuar bukuri çdo projekti profesional. Do të ketë gjithashtu një kohë të bukur në shkurt dhe mars për argëtim dhe dashuri dhe për të takuar dikë të veçantë nëse jeni beqar. Më 6 mars, Marsi dhe Afërdita do të bashkohen me Ujorin në shtëpinë e dashurisë së vërtetë – një ditë që sigurisht duhet të ndezë shkëndijat e një kimie të madhe mes jush dhe dikujt të veçantë. Nuk ka dyshim, ka shumë hapësirë për përparim këtë vit. Kjo është diçka për të festuar!”

Sipas astrologut Prem Kumar Sharma:

“Viti 2022 është sigurisht i mbështjellë me atmosferë të mirë. E gjithë çfarë ju duhet të bëni është të eksploroni gjërat një nga një në vend që të nxitoni. Ngrohtësia midis anëtarëve të familjes ka të ngjarë të rrisë motivimin. Durimi dhe puna e palodhur në gjysmën e parë të vitit mund të çojnë në një promovim në gjysmën e dytë të vitit 2022. Ata që përpiqen të humbin peshë ka të ngjarë të shohin gjithashtu rezultate të dukshme. Ata që martohen në vitin 2022 ka të ngjarë të kenë një lidhje të lumtur dhe harmonike.”

Sipas astrologut Jake Register:

“Tani është momenti për të vendosur disa zakone të shëndetshme. Bëjeni tani, sepse nga maji deri në tetor, Jupiteri te Dashi është tranziti më i mirë i dekadës për jetën e dashurisë dhe do të doni të jeni të përgatitur. Kini besim.”

Sipas astrologes @six:

“Motoja e vitit 2022: Çlirohuni dhe merrni veten. Nëse po kërkoni një marrëdhënie afatgjatë (ose jeni tashmë) duhet të balanconi gjithçka me nevojën për të pushuar. Partneritetet, dashuria dhe madje edhe përplasjet momentale kanë një mënyrë për të marrë energjinë edhe pasi të kenë përfunduar. Sigurohuni që po merrni kohë për t'u shëruar nga lëndimet e vjetra.”

Sipas astrologes Adama Sesay:

“Do të jetë një fillimviti i ngarkuar për ju, Peshore. Një projekt i rëndësishëm krijues për të cilin keni investuar shumë mund të shpërblehet më në fund falë rritjes nga Jupiteri që kaloi te Peshqit për gjysmën e parë të vitit 2022. Të ardhurat e fituara gjithashtu do të pësojnë një ndryshim drastik për mirë për shkak të eklipse të fuqishme që ndodhin në sektorët e parave tek Akrepi dhe Demi. E meritoni.”

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.