Horoskopi Vjetor

Horoskopi i vitit 2022: Virgjëresha

Shkruar nga Anabel

1 Janar 2022

Horoskopi i vitit 2022: Virgjëresha

Si do të jetë viti për shenjat e zodiakut? Për një ide të përgjithshme, kemi përmbledhur disa parashikime të disa prej astrologëve më të njohur. Ja çfarë kanë rezervuar yjet për vitin 2022.

Sipas astrologes Susan Miller:

“Dy vitet e fundit mund të kenë sjellë ndryshime të vështira në jetën tuaj për shkak të pandemisë, por më e keqja duket se ka mbaruar. Ju pret një vit i lumtur, një angazhim i mundshëm në dashuri (bashkëjetesë, martesë), një shans për t’u rritur shumë në karrierë, shumë bujare parash dhe metoda të përmirësuara të punës që ju bëjnë më efikas dhe më produktiv. Sa për informacion, nëse jeni beqar, priten ndodhi të mundshme romantike. Në gjysmën e dytë të vitit 2022, shumë energji do t'i drejtohen karrierës në zhvillim dhe në rritje , sidomos në shtator. Synoni sa më lart, ju e meritoni!”

Sipas astrologut Prem Kumar Sharma:

“Ngrihu dhe shkëlqe, Virgjëreshë! 2022 është viti juaj për të arritur gjithçka që keni ëndërruar për veten deri më tani. Por rrugëtimi mund të mos jetë aq i lehtë sa duket. Kujtojini vetes - jeni më të fortë se sfidat me të cilat përballeni! Burimet pasive të të ardhurave mund të shfaqen rreth tremujorit të dytë, duke e bërë rritjen financiare të lartë. Fillimi i vitit 2022 mund të mos jetë i frytshëm në planin familjar, por mesi i vitit mund t'ju sjellë shumë lumturi. Një shtëpi e gëzueshme mund të bëhet burimi i paqes mendore. Ngarkesa e punës ka të ngjarë të rritet dhe po kështu edhe shanset për promovim. Shmangni marrjen e ndonjë vendimi thelbësor në frontin e dashurisë në tremujorin e parë. Mirëkuptimi i ndërsjelltë dhe dashuria për njëri-tjetrin ka të ngjarë t'i japin marrëdhënies tuaj një nivel të ri rreth gjysmës së dytë të vitit.”

Sipas astrologut Jake Register:

“Si shenja më punëtore e zodiakut, ju meritoni një pushim, Virgjëreshë. Pjesa e parë e vitit 2022 ka të bëjë me argëtimin dhe flirtimin. Ju dhe partneri/ja (qoftë një dashuri e gjatë ose jo) po rriteni së bashku dhe deri në fund të vitit, do të jeni (a) më shumë afër dhe (b) një çift me shumë fuqi.”

Sipas astrologes @six:

“Është koha për të rinovuar qasjen ndaj romancës, Virgjëreshë! Këshilla falas: (1) Kur ka konflikt, përqendrohuni që të kuptoni thelbin. Praktikoni dëgjimin aktiv dhe bëni shumë pyetje - më besoni. (2) Mos u shqetësoni nëse dukeni budalla para atij/asaj- është papërsosmëria që i bën njerëzit të dashur!”

Sipas astrologes Adama Sesay:

“Programoni disa takime me kolegët sepse në qendër të vëmendjes do të jenë marrëdhëniet me ta. Jupiteri, planeti i rritjes, do të jetë në shtëpinë tuaj të 7-të deri më 10 maj dhe kontratat e punës mund të marrin një kthesë fitimprurëse ose mund të tërhiqni mundësi të reja. Rinovoni pasaportën tani sepse në gjysmën e dytë të vitit 2022, mund të punoni në disa projekte ndërkombëtare, të mësoni të tjerët etj.”

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.