Celebrity

Pse fansat e ‘SATC’ mendojnë se Samantha do të jetë te ‘Emily in Paris’

Shkruar nga Anabel

30 Dhjetor 2021

Pse fansat e ‘SATC’ mendojnë se Samantha do të jetë

Pasi i tha "lamtumirë" "Sex and the City,” a do t’i thotë Kim Cattrall (Samantha) “enchanté” “Emily in Paris?”

Fansat po vërshojnë me komente në rrjete sociale duke pretenduar se aktorja, 65 vjeç, do t’i bashkohet sezonit të tretë të “Emily in Paris” me Lily Collins në rol kryesor.

Pse fansat e ‘SATC’ mendojnë se Samantha do të jetë

Të dy, “Sex and the City” dhe “Emily in Paris” janë krijuar nga producenti Darren Star, që do të thotë se nuk është e pamundur që të ndodhë.

Cattrall nuk u shfaq në “And Just Like That” (një vazhdimësi e personazheve dhe historisë së “Sex and the City”) dhe mendohet se shkak ka qenë marrëdhënia jo e mirë me Sarah Jessica Parker. Megjithatë kjo nuk do të thotë se ajo nuk mund të risjellë rolin e saj si publiciste provokuese dhe seksi.

Pse fansat e ‘SATC’ mendojnë se Samantha do të jetë

"Do të ishte kaotike dhe argëtuese nëse Darren Starr punëson Kim Cattrall që të jetë shefja e Emily, e quajtur Samantha në një sezon të ardhshëm," shkruan dikush.

Pse fansat e ‘SATC’ mendojnë se Samantha do të jetë

Na i merr mendja që do të ishte zgjedhje interesante. Fundja “Emily in Paris” është një “Sex and the City” për gjeneratën Z.

MOS I HUMBISNI