Celebrity

10 postimet më të pëlqyera të VIP-ave në Instagram për vitin 2021

Shkruar nga Anabel

29 Dhjetor 2021

10 postimet më të pëlqyera të VIP-ave në Instagram

Në epokën e Instagramit, të gjithë drejtohen në rrjetin social për të ndarë me njerëzit momente të rëndësishme, si shtatzënitë, martesat, fitoret, ndryshimet e flokëve etj, përfshirë këtu edhe VIP-at, ku pëlqimet e postimeve të tyre arrijnë tjetër nivel. Ja 10 postimet me më shumë likes për vitin 2021.

10. Tom Holland: Ylli i “Spider-Man” dhe e dashura e tij, Zendaya (19.6 milionë pëlqime)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013)

9. Iron Shore Mermaid: Një “sirenë” dhe adhuruesja e saj e vogël (20 milionë pëlqime)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mermaid Montana??‍?? (@ironshoremermaid)

8. Lionel Messi: Fitoja e Argjentinës në Copa América (22 milionë pëlqime)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

7. Lionel Messi: Njoftimi se do të largohet nga Barcelona (22.2 milionë pëlqime)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

6. Billie Eilish: Kopertina e Vogue (22.1 milionë pëlqime)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

5. Lionel Messi: Fotoja me fanellën e Paris Saint-Germain (22.1 milionë pëlqime)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

4. Billie Eilish: Ndryshimi i modelit të flokëve (23 milionë pëlqime)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

3. Kylie Jenner: Videoja ku njofton është në pritje të fëmijës së dytë me Travis Scott (24.6 milionë pëlqime)

10 postimet më të pëlqyera të VIP-ave në Instagram

2. Ariana Grande: Fotot e dasmës (26.7 milionë pëlqime)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

1. Cristiano Ronaldo: Fotoja ku njofton se do të bëhet baba për herë të katërt (32.3 milionë pëlqime)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

MOS I HUMBISNI