Top List

20 postimet më popullore në Instagramin e Anabel gjatë vitit 2021

Shkruar nga Anabel

28 Dhjetor 2021

20 postimet më popullore në Instagramin e Anabel gjatë vitit 2021

(Në prag të) vitit të ri, zakon i vjetër. Tashmë është bërë traditë që në fund të çdo viti, përpilojmë një listë me postimet më popullore në Instagramin e Anabel Entertainment, të cilat kanë rrëmbyer më shumë vëmendjen e ndjekësve.

20. Shoku/shoqja që thoshte gjithmonë në fund të orës së mësimit “Zysha, harrove të na japësh detyrat” renditet në vendin e 20-të. Nuk e dimë se çfarë bëjnë këta njerëz sot, por me siguri nuk e kanë fituar ende Nobelin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

19. Patjetër që nuk kishte si të mungonte në listë një postim referuar “Big Brother VIP”. Përshëndetje vetëm për ju që nuk jeni VIP-a!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

18. Lajmi i ndarjes nga jeta të artistes Hueyda El Said tronditi njerëzit. Hueyda do të kujtohet gjithmonë si një nga figurat më të dashura dhe më pozitive të ekranit shqiptar. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

17. Siç Margo tha, “shprehja ‘kujt t’i djegë, le ta mbajë’ tashmë e ndërkombëtarizuar”. Jo pak e shpërndanë këtë postim...me siguri që ia dedikuan dikujt me stil.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

16. Legjenda thotë se baluket e Semit vazhdojnë po njësoj...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

15. Delja që u shkëput nga kopeja, jetoi 6 vjet në male, rriti 30 kg lesh dhe nuk e hëngrën dot ujqërit sepse nuk arrinin t’ia ngulnin dhëmbët, renditet në vendin e 15-të.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

14. Nuk e dimë se kujt apo çfarë i referohej Margo me këtë postim, por mesa duket shumë të tjerë kanë qenë në një mendje me të.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

13. Tirana Lifestyle. Trafiku...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

12. Dënimi me vdekje ka qenë një tjetër temë e cila ka ngjallur diksutim te ndjekësit në Instagram që kanë debatuar me argumente pro dhe kundër.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

11. Mbretëresha Elizabeth II e ulur vetëm në ceremoninë e lamtumirës për bashkëshortin e saj, Prince Philip me të cilin kaloi 73 vite.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

10. Ribashkimi i yjeve të “Friends” nis Top10.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

9. Legjenda thotë që kjo meme përsëritet çdo fundjavë...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

8. Mesa duket, paskërkemi shumë adhurues të gjumit të mëngjesit si ndjekës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

7. “Djali që do mami të sjell në shtëpi dhe djali që sjell unë.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

6. Kështu kanë mbijetuar gratë me breza në këtë vend. Fshihe dashurinë, fshihe të kaluarën, fshih dëshirën për seks, fshihi ëndrrat, fshihi pasionet, fshihe romancën në publik, fshihi numrat e të dashurve, fshihe humorin, fshihi mendimet, fshihe inteligjencën, fshihe forcën…”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

5. Çfarë zgjodhët ju?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

4. Njerëzit që ndërrojnë mendje 100 herë në ditë...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

3. Ata që qëronin shegë në tetor, tani pjekin gështenja. Faleminderit, miq! Bota është më e mirë me njerëz si ju.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

2. Total makeover: Mjekja Najada Çomo

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

1. Në vendin e parë, qëndron kjo foto e shkrepur në një rrugicë të Tiranës, në një ditë me shi. Një burrë, me siguri gjyshi, mban çantën e nipit dhe qëndron në shi teksa i vogli ecën me çadër. *emoji që qan*

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

MOS I HUMBISNI