Celebrity

A vutë re dhe ju diçka të çuditshme tek kartolina e Krishtlindjeve të familjes Beckham?

Shkruar nga Anabel

27 Dhjetor 2021

A vutë re dhe ju diçka të çuditshme tek kartolina e

David Beckham dhe Victoria Beckham publikuan kartolinën e tyre të Krishtlindjeve dhe përtej faktit që e gjithë familja dukej perfekte, fansave nuk iu shpëtoi një detaj. 

Fillimisht hidhini vetë një sy fotos dhe përpiquni të kuptoni çfarë ka të çuditshme. Në dukje, s'ka asgjë që s'shkon, por shumë nga ndjekësit vunë re që David Beckham po qëndron në majë të gishtave duke u përpjekur të zgjatet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

"David, çfarë ke që je duke qëndruar në majë të gishtave?"- ishte komenti që mbizotëronte më shumë në foton e publikuar.

A vutë re dhe ju diçka të çuditshme tek kartolina e

Futbollisti s'ka ende një përgjigje për komentuesit, por duke marrë parasysh sa janë rritur djemtë e familjes, përpjekjet e David për të qenë më i dukshëm, janë të kuptueshme. 

Burimi: Cosmopolitan

MOS I HUMBISNI