Thonjtë

6 dizenjo dhe ngjyra për thonjtë, të përsosura për të pritur 2022-shin

Shkruar nga Anabel

27 Dhjetor 2021

6 dizenjo dhe ngjyra për thonjtë, të përsosura për

Nuancat vezulluese janë kryefjala e fundvitit, megjithatë ka edhe shumë alternativa të tjera që ndonëse nuk bien fort në sy, i përshtaten sezonit.

Metal

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sparrow Press Ons (@sparrow.press.ons)

E zeza vezulluese

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ?????? ??????? ?? ??????????? (@shuga.studio)

Xixat-french

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Holy Nail (@theholynailuk)

Pak shkëlqim

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nail perfection (@nailperfectionbynatalie)

Gold

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ????????? (@blossomss.ss)

Art Deco

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ?????? ?????? • ??? ???????? (@pop_polished)

Nëse nuk ju bindëm, klikoni këtu për modele të tjera festive dhe këtu për disa dizenjo disi më minimaliste.

MOS I HUMBISNI