Celebrity

Ryan Reynolds tregon pse disa njerëz e pyesin ‘si është J.Lo?’

Shkruar nga Anabel

25 Dhjetor 2021

Ryan Reynolds tregon pse disa njerëz e pyesin ‘si është

Ky është Ryan Reynolds

Ryan Reynolds tregon pse disa njerëz e pyesin ‘si është

Ndërsa ky është Ben Affleck

Ryan Reynolds tregon pse disa njerëz e pyesin ‘si është

Por nëse ju e bëni mirë dallimin mes dy aktorëve, stafi i një picerie në New York nuk është fort i mirë me kujtesën.

Ryan Reynolds tregon pse disa njerëz e pyesin ‘si është

Në podkastin "Dear Hank & John", Reynolds tha: "Ka një vend picash në East Village në New York ku unë shkoj prej vitesh. Ata besojnë se unë jam Ben Affleck dhe nuk i kam korrigjuar kurrë."

Aktori shtoi që beson se "nuk do të shkonte mirë" nëse do të zbulonte identitetin e tij të vërtetë sepse kanë kaluar shumë vite. "Ata më pyesin se si është J.Lo dhe unë them ‘shkëlqyeshëm’ dhe thjesht marr picën dhe largohem," u tha ai drejtuesve të podcast John dhe Hank Green.

Nuk është hera e parë që aktori i “Deadpool” ngatërrohet me një tjetër personazh të famshëm. Më parë, Reynolds ka thënë se e kanë ngatërruar me Ryan Gosling.

Ryan Reynolds tregon pse disa njerëz e pyesin ‘si është

MOS I HUMBISNI