Celebrity

Pra, Dua Lipa dhe Anwar Hadid i kanë dhënë vërtet fund lidhjes 2-vjeçare!

Shkruar nga Anabel

24 Dhjetor 2021

Pra, Dua Lipa dhe Anwar Hadid i kanë dhënë vërtet fund

Duket se ndarja e Dua Lipës nga Anwar Hadid nuk është më thjesht një thashethem interneti. Ndarja është konfirmuar nga burime për Us Weekly, duke thënë se dyshja nuk janë më bashkë, pavarësisht se deri më tani ishin duke marrë një pushim nga njëri-tjetri. 

Fillimisht lajmi erdhi pas "analizës" që bëhet zakonisht në rrjete sociale ku çdo detaj studiohet dhe u arrit në përfundimin se diçka po ndodh mes dyshes, të cilët në ditët e tyre më të mira i sheh gjithnjë bashkë! 

Burime për The Sun bënë me dije se lidhja mes çiftit ishte vështirësuar së fundmi dhe po kalonin një krizë që mesa duket ka përfunduar në ndarje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Dua dhe Anwar u përfolën për romancë që prej 2019-ës dhe gjithë periudhën e karantinës e kaluan bashkë me familjen Hadid, në fermën e tyre në Pennsylvania.

Pavarësisht përpjekjeve për ta mbajtur marrëdhënien private, daljet, pushimet, deklaratat e dashurisë dhe gjithçka ndanin me njëri-tjetrin e bënë të pamundur këtë.

Burimi: Cosmopolitan

MOS I HUMBISNI