Celebrity

Rita Ora, së shpejti drejt fejesës?

Shkruar nga Anabel

21 Dhjetor 2021

Rita Ora, së shpejti drejt fejesës?

Rita Ora thuhet se është gati për fejesës, pasi pranoi të kalonte Krishtlindjet në Australi me të dashurin e saj.

Miqtë tha për The Sun se Rita, 31 vjeç, dhe regjisori Taika Waititi, 46 vjeç, kanë qenë të pandashëm që kur u njohën në mars dhe dyshojnë se ai mund t'i propozojë së shpejti.

Rita Ora, së shpejti drejt fejesës?

Ata janë vendosur në një shtëpi në Los Aangeles dhe do të jenë së bashku gjatë Krishtlindjeve në Australi para se ajo t'i bashkohet The Voice Australia si trajnere muajin e ardhshëm.

Taika, i lindur në Zelandën e Re, ka qenë në Londër për të takuar prindërit e Ritës, të cilët i dhanë miratimin e tyre. Një burim pranë këngëtares tha për The Sun se “Rita dhe Taika janë të dashuruar kokë e këmbë”. “Disa njerëz mund ta shohin këtë marrëdhënie si shumë të shpejtë, por ata mezi kanë kaluar një ditë të ndarë që kur janë njohur.”

Rita Ora, së shpejti drejt fejesës?

Taika ka dy vajza me producenten e filmave Chelsea Winstanley, 45 vjeç, ish-bashkëshorten e tij. Ata u divorcuan në vitin 2018. Rita u nda me regjisorin Romain Gavras, 40 vjeç, në fillim të këtij viti.

MOS I HUMBISNI