Celebrity

Nick Cannon njofton se i biri, 5-muajsh, ka ndërruar jetë

Shkruar nga Anabel

7 Dhjetor 2021

Nick Cannon njofton se i biri, 5-muajsh, ka ndërruar jetë

Prezantuesi dhe komediani Nick Cannon ndau me audiencën në talk show-n e tij se i biri ka ndërruar jetë.

“Gjatë fundjavës, humba djalin tim më të vogël nga një gjendje e quajtur hydrocephalus, e cila ishte pak a shumë një tumonj malinj,” tha Cannon i prekur. “Është e vështirë”.

Foshnja 5-muajshe ishte djali i Cannon me modelen Alyssa Scott. Ai ka gjashtë fëmijë të tjerë nga marrëdhënie të mëparshme.

Cannon tregoi se e kaloi fundjavën e kaluar me djalin në Kaliforni dhe tha "jo vetëm që pamë diellin duke lindur, por edhe perëndimin e diellit."

Nick Cannon njofton se i biri, 5-muajsh, ka ndërruar jetë

Nick Cannon u martua me Mariah Carey-n në vitin 2008 dhe sollën në jetë dy binjakë, vajzën Monroe dhe djalin Moroccan Scott. Pas gjashtë vitesh martesë, çifti u nda. Divorci i tyre u finalizua në vitin 2016.

Cannon ka dy fëmijë me modelen Brittany Bell: një djalë, Golden dhe një vajzë, Powerful Queen. Në qershor 2021, lindën djemtë binjakë, Zion Mixolydian and Zillion Heir me DJ Abby De La Rosa. Më vonë atë muaj, më 23 qershor, lindi fëmija i tij i shtatë, Zen, i cili ndërroi jetë së fundmi.

MOS I HUMBISNI