$NOB

Si mund ta shihni $NOB kudo dhe kurdo: Njihuni me platformën e re

Shkruar nga Anabel

5 Dhjetor 2021

Si mund ta shihni $NOB kudo dhe kurdo: Njihuni me platformën e re

Pyetjes së bërë aq shpesh në inbox-in e Instagramit të Anabel së fundmi, se "ku mund ta shoh $NOB përveçse në Top Channel", ju përgjigjemi me: $NOB.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

Dje (5 dhjetor) u publikua platforma më e re dedikuar serialit, ku mund të shihni çdo seri të $NOB kur të doni ju! 

Në $NOB.al mund t'i shihni të gjitha seritë me titra shqip dhe anglisht, pa asnjë ndërprerje publicitare për 60 minuta. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dalina Buzi (@dalinabuzii)

Në faqen zyrtare do të njihni më mirë personazhet, historinë dhe përmbledhjen e shkurtër të çdo serie.

$NOB, bashkëprodhim i Anabel Entertainment dhe Nilor Film me regji të Redi Trenit, skenar të Dalina Buzit dhe bashkë-producent Ols Abazin, transmetohet çdo të diel në Top Channel në orën 20:00 dhe ritransmetim çdo të mërkurë në orën 23:30. 

Për të mos pritur gjatë, vizitoni $NOB.al.