Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin dhjetor 2021: Ujori dhe Peshqit

Shkruar nga Anabel

3 Dhjetor 2021

Horoskopi i Susan Miller për muajin dhjetor 2021: Ujori dhe Peshqit

Horoskopi i Susan Miller për muajin dhjetor 2021: Ujori dhe Peshqit

Nëse muaji i fundit të nervozoi për shkak të zhvillimeve të papritura, dhjetorin do ta dashuroni. Ky muaj është shumë më i butë dhe më i ëmbël se nëntori. Do të ndjeni emocionet e ngrohta të miqësisë pasi disa prej miqve më të mirë do t'ju përkëdhelin me gjeste për të treguar se kujdesen për lumturinë dhe mirëqënien tuaj. 

Nga 3-4 dhjetori e javët në vijim do të takoni njerëz të rinj dhe disa prej tyre do t'ju lënë pa fjalë. Do të doni ta zgjeroni shoqërinë me ta gjërat që do të bëni bashkë në grup do t'ju japin edhe më shumë kënaqësi. 

Si Ujor që jeni, doni ta bëni botën edhe më të mirë prandaj mund t'ju shfaqen para situata që do t'ju motivojnë të bëni lëvizje që s'i kishit menduar. Me shumë mundësi mund të bashkoheni në një club social ose profesional. 

Ndërmerrni hapa të vegjël për të arritur çfarë shpresonit gjatë gjithë kësaj kohe. Ky muaj do të jetë shumë i veçantë dhe shumë social pasi në 18 dhjetor mund t'ju presë një eksperiencë romantike e papritur. 

Në 28 dhjetor, Jupiteri, planeti i fatit të mirë do të zhvendoset drejt Peshqve duke ndikuar tek shtëpia juaj e financave. Ky planet do të qëndrojë aty për shumë muaj përgjatë 2022-it që do të thotë se do të shihni gjithë rezultatet e punës që keni bërë gjatë këtij viti. 

Viti i ardhshëm do të sjellë fitime të tjera dhe mund të themi se me shumë gjasa do të jetë viti më i mirë financiar për ju! 

Vigjilja e ndërrimit të viteve duhet të jetë periudhë e bukur. Mund të ftoni disa nga miqtë tuaj në shtëpi për të festuar, apo të mblidheni diku. E rëndësishme është të festoni dhe të shijoni.

Gjatë 2022-shit do të shihni rezultatet e asaj çfarë keni mbjellë një vit më parë. Projektet dhe vendimet e marra në lidhje me karrierën dhe paratë në 2021-shin do të japin frytet e tyre vitin që vjen. Në astrologji, momenti i duhur është gjithçka prandaj që në fillim të këtij muaji do të jeni duke shijuar rezultatet e punës suaj. Ujorë të dashur, shijojini ditët në vijim pasi do të jenë shumë më të bukura nga çfarë i imagjinoni tani.

Horoskopi i Susan Miller për muajin dhjetor 2021: Ujori dhe Peshqit

Pas një nëntori të vështirë, po pyet veten se çfarë të pret në dhjetor? Na lini t'ju themi se ky muaj, është krejt e kundërta e çfarë kaluat. 0 shqetësime, prandaj bëhuni gati sepse do të keni shumë arsye për të festuar. Muaji nis me një Hënë të Re në 3-4 dhjetor dhe efektet e saj do t'i shihni në karrierën dhe profesionin tuaj. Saturni do të sjellë një lloj energjie të ngrohtë, të qëndrueshme dhe të rehatshme prandaj prisni lajme të mira nga ato që i ëndërroni prej kohësh. Mund të merrni një ofertë të re pune, të promovoheni ose të nisni biznesin tuaj.

Gjithsesi, lajmet në lidhje me çështjet profesionale nuk mbarojnë këtë muaj pasi përgjatë janarit do të jetë nga çështjet që do të rrëmbejë vëmendjen tuaj. 

Krahas lajmeve të mira rreth karrierës, duhet të ruani kohë edhe për familjen gjithashtu. Hëna e Plotë e 18 dhjetorit do t'ju sjellë më pranë atyre që doni, për të nisur bashkë pergatitjet e festave. Lajme të mira, të reja dhe emocionuese do të merrni në lidhje me familjen dhe shtëpinë tuaj. 

Kryesori do të vijë në 28 dhjetor kur planeti i fatit të mirë, Jupiterit do të hyjë në shenjën tuaj për ta bërë 2022-shin vitin më të mirë të kësaj dekade. Në fakt, ky do të jetë viti i preferuar i të gjithë jetës suaj. 

Jo gjithçka rrotullohet rreth parave, pasi edhe jeta personale do të ndryshojë pozitivisht. Nëse jeni single do të takoni dikë që mund të bëhet dashuria juaj e jetës. Nëse e keni në krah dikë të tillë do të kaloni më shumë kohë bashkë. Mund të bëni një super udhëtim në 2022-shin, kështu që filloni planet. Shkurti dhe marsi janë muajt më me fat. Do të jet një vit i madh si në aspektin profesional ashtu dhe në atë personal, prandaj shijojeni.

MOS I HUMBISNI