TV Mania

Një tjetër personazh do t’i bashkohet shtëpisë së ‘Big Brother VIP’

Shkruar nga Anabel

3 Dhjetor 2021

Një tjetër personazh do t’i bashkohet shtëpisë së

Hyrjet e reja në “Big Brother VIP” duket se nuk kanë në plan të përfundojnë. Mbrëmjen e sotme, një tjetër banore do t’u bashkohet personazheve të “Big Brother VIP”.

Burime për Anabel bëjnë me dije se këngëtarja Big Mama do të jetë banorja më e re në shtëpinë më të komentuar të momentit.

Një tjetër personazh do t’i bashkohet shtëpisë së

Big Mama njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë, humorin dhe energjinë që e karakterizon në çdo dalje televizive. Kemi përshtypjen se do të kemi një Beniada të dytë, thjesht pak më ekspresive, por siç thuhet në të tilla raste, mbetet për t’u parë.

MOS I HUMBISNI