Anonim të lutem

Pyetëm ndjekësit për dhuratat më të çuditshme që kanë marrë dhe ja si u përgjigjën

Shkruar nga Anabel

1 Dhjetor 2021

Pyetëm ndjekësit për dhuratat më të çuditshme

1. Një mi. Unë i kam fobi.

2. Bakllava për 5-vjetorin e martesës.

3. Një palë të brendshme.

4. Krem dielli.

5. Një korse të mamit të vet. Unë sapo kisha lindur.

Pyetëm ndjekësit për dhuratat më të çuditshme

6. Një mini-parfum dhe një larës për dush që i kishte marr te tualeti i hotelit.

7. Të brendshme me feçkë elefanti që shërbente si xhep.

8. Iriq.

9. Një m*t të printuar në A4.

10. Një orë muri kuzhine me një këndes. Pa pikë lidhje.

11. Një thikë xhepi, që nëse më ngacmonte njeri të kujdesesha për veten.

12. Një bluzë të përdorur nga e motra e tij.

Pyetëm ndjekësit për dhuratat më të çuditshme

13. Një nga ata oktapodët që kthehet nga të dyja anët.

14. Një pallto me print për të cilën e kisha porositur që të mos e blinte. Kushtonte 287 euro.

15. Geta dhe sapun. Ishte viti 1996.

16. Një palë çizme lëkure që ia kishte dhënë dashnorja që të m’i sillte mua.

17. Suxhuk.

18. Enë kuzhine.

19. Një pistoletë lodër që shërbente si telekomandë.

Pyetëm ndjekësit për dhuratat më të çuditshme

20. Një zemër me guaska me shkronjën e emrit të tij në mes.

21. Një zog të verdhë prej kristali.

22. Një pastë dhëmbësh nga ato me ngjyrë të zezë. Nuk dija si të reagoja.

23. Furcë dhëmbësh.

24. Varëse çelësash e papersonalizuar. Thjesht varëse çelësash.

25. Aromatizues ambienti.

26. Një tufë majdanoz.

Pyetëm ndjekësit për dhuratat më të çuditshme

27. Një pulë.

28. Një fustan masa L, ndërkohë unë jam XS.

29. Prezervativ.

30. Lines, por të paketuar bukur.

31. Një set lugësh pa ndonjë vlerë të madhe.

32. Makinë qethjeje.

33. Çorape me babagjysh për ditëlindje.

34. Një gjysmë shalqiri për 14 Shkurt. “Jam munduar shumë se nuk është sezoni,” tha.

35. Gur nga plazhi.

36. Një dildo të vogël.

Pyetëm ndjekësit për dhuratat më të çuditshme

37. Një llambë mbi një kuti. Llamba as nuk kishte bateri dhe as ndizej.

38. Ngjitës bashkë me makinerinë që e vendos dhe e pret.

39. Konservë peshku.

40. Tharëse flokësh.

41. Një kartolinë bosh.

42. Një varëse ku shkruhej “Dielli jot” dhe emri i tij.

43. Pistë vrapimi.

44. Më dhuroi të njëjtin libër dy herë.

- Mbërritur te Anabel Entertainment në Instagram / Copyright Anabel.al - Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI