Celebrity

Prit, çfarë?! Rihanna shtatzënë?

Shkruar nga Anabel

30 Nëntor 2021

Prit, çfarë?! Rihanna shtatzënë?

Shkëputuni për pak momente nga Donaldi dhe Beatrix rrjetet sociale për të lexuar se çfarë po ndodh atje tej, në botën e vërtetë ;) Thuhet se Rihanna është shtatzënë.

Prit, çfarë?! Rihanna shtatzënë?

RiRi ishte e pranishme në vendlindje, Barbados, për të festuar momentin e rëndësishëm të shkëputjes nga Britania e Madhe; Rihanna u nderua si Heroinë Kombëtare nga Barbados, republika më e re në botë.

Prit, çfarë?! Rihanna shtatzënë?

Nëpër rrjete sociale, njerëzit janë të mendimit se Rihanna është shtatzënë. Ata bazohen te fotot – ku duket barku disi i rrumbullakosur – si edhe raportimet të mediave (jo fort të besueshme) të cilat thonë se sipas burimeve, Rihanna është në pritje të një fëmije me A$AP Rocky-n.

Prit, çfarë?! Rihanna shtatzënë?

Nuk është hera e parë që përflitet se RiRi është në pritje të ëmbël. Në fakt, aq herë është përfolur sa vështirë ta besojmë nëse nuk e konfirmon vetë. Deri atëherë, thjesht thuhet se Rihanna është shtatzënë.

Nëse nuk jeni përditësuar për romancën e saj me reperin, lexoni:

MOS I HUMBISNI