TV Mania

Fifi largohet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’

Shkruar nga Anabel

25 Nëntor 2021

Fifi largohet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’

Fifi vendosi të largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Përmes një komunikimi me banorët, ajo u shpreh se eksperienca nuk po i bën mirë dhe ka nevojë të merret me veten.

“Unë kam marr vendimin për të lënë shtëpinë e ‘Bir Brother’ sot. Kam nevojë të merrem me veten. Kam nevojë të merrem me shëndetin. Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë. Nuk e kam mundësinë që të flas për çfarë kam. Kam nevojë të dal jashtë dhe të merrem me veten dhe ju pres pas 50 ditëve.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Dua të dal me dinjitet,” u shpreh Fifi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kujtojmë se gjendja shëndetësore e Fifit ishte në qendër të diskutimeve të ditëve të fundit, pas puntatës së të martës, ku Fifi humbi ndjenjat teksa diskutonte.

MOS I HUMBISNI