Showbiz dhe TV

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë

Shkruar nga Anabel

24 Nëntor 2021

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Disa media, përfshirë këtu edhe Tv Klan – ku Marina është moderatore e “Klanifornia” – raportojnë se ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj në një spital në kryeqytet.

“Mezi po të presim picirukja jonë,” shkroi moderatorja ditë më parë, duke zbuluar edhe gjininë e bebit.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë

Marina dhe Getoari konfirmuan shtatzëninë në fund të gushtit. “Ne të tre...” vendosën si mbishkrim në një foto bardhë e zi, ku reperi qëndronte prapa Marinës dhe i përqafonte barkun.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në shtator të vitit 2017, në një ceremoni në breg të detit te Gjiri i Lalzit.

MOS I HUMBISNI