TV Mania

Big Brother VIP: Kush është banori i ri që i bashkohet sot shtëpisë?

Shkruar nga Anabel

23 Nëntor 2021

Big Brother VIP: Kush është banori i ri që i bashkohet sot

Ndonëse për momentin s'është akoma e qartë nëse Eva Alikaj do t'i bashkohet sot shtëpisë së Big Brother, ka një tjetër hyrje të re surprizë për banorët! Burime për Anabel.al bëjnë me dije se Valon Shehu do të bëhet pjesë e këtij reality show.

Këngëtari i njohur për këngët "Ti mos më shaj", "Një ditë", etj, pritet të nisë sot në mbrëmje rrugëtimin si konkurrent në Big Brother VIP.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Valon Shehu (@valonshehuofficial)

Javët e fundit, duket se hyrjet e reja kanë qenë kryefjala e spektaklit. Kujtojmë se mbrëmjen e së premtes pjesë e shtëpisë së famshme u bënë Antonela, ish-konkurrente në sezonin e parë të "Përputhen" dhe Meridian Ramçaj, i njohur si ish-banor i "Big Brother 7".

 

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI