Celebrity

Janë divorcuar? Priyanka Chopra iu përgjigjet dyshimeve me stil

Shkruar nga Anabel

23 Nëntor 2021

Janë divorcuar? Priyanka Chopra iu përgjigjet dyshimeve me stil

Pas spekulimeve për divorc, Priyanka Chopra largoi çdo dyshim për marrëdhënien e saj me Nick Jonas.

“Dreqin! Sapo vdiqa në krahët e tu...” komentoi ajo në një video ku Nick stërvit bicepsin dhe sheh veten në pasqyrë.

Janë divorcuar? Priyanka Chopra iu përgjigjet dyshimeve me stil

Njerëzit e fiksuar pas detajeve ishin të shqetësuar së fundmi për statusin e martesës Chopra-Jonas pasi aktorja 39-vjeçare hoqi mbiemrat e saj nga llogaritë në rrjetet sociale. Pas komentit, fansat e dyshes mund të marrin frymë të lehtësuar.

Priyanka dhe Nick nisën romancën në maj të vitit 2018, ndërsa në korrik 2018 ai i propozoi për martesë. Ata u fejuan në gusht dhe në dhjetor 2018 u martuan.

MOS I HUMBISNI