Style Tips

Në 2022-shin, do të (zh)visheni kështu!

Shkruar nga Anabel

20 Nëntor 2021

Në 2022-shin, do të (zh)visheni kështu!

Përgatituni që në 2022-in të (zh)visheni me stil! Fustanet lakuriq nuk janë një trend që u shpikën sot, por këto që do të vishni janë ndryshe nga çfarë keni parë deri më tani. Pikë së pari sepse janë të gjithë krijim i dizajneres shqiptarë me famë botërore, Nensi Dojaka.

Në 2022-shin, do të (zh)visheni kështu!

Në 2022-shin, do të (zh)visheni kështu!

Fustane/funde me prerje asimetrike, shumë rripa dhe tyl në pjesën më të madhe të tyre! Sa të thjeshtë, aq seksi dhe ekstra në të njëjtën kohë.

Në 2022-shin, do të (zh)visheni kështu!

Të parat që i thanë një "PO" të madhe fustanit lakuriq të këtij lloji ishin Bella Hadid, Dua Lipa. Hailey Bieber, Zendaya, etj, etj. E veçanta e këtij trendi?

Në 2022-shin, do të (zh)visheni kështu!

Dukesh sensuale, ndryshe dhe stil pa shumë përpjekje. Filloni zgjidhni të preferuarin tuaj.

Në 2022-shin, do të (zh)visheni kështu!

Në 2022-shin, do të (zh)visheni kështu!

Në 2022-shin, do të (zh)visheni kështu!

Burimi: Who What Wear

 

MOS I HUMBISNI