Celebrity

Thuhet se Pete Davidson dhe Kim Kardashian janë zyrtarisht të lidhur

Shkruar nga Anabel

19 Nëntor 2021

Thuhet se Pete Davidson dhe Kim Kardashian janë zyrtarisht të lidhur

Duket se të gjitha thashethemet janë të vërteta: Sipas E! News dhe "Page Six", Pete Davidson dhe Kim Kardashian tani janë zyrtarisht në lidhje.

“Ata janë vërtet të lumtur dhe po shohin se ku do të shkojë,” tha një burim i afërt me Kardashian për E!, duke shtuar se lidhja është e veçantë. Pavarësisht se jetojnë në brigje të ndryshme, Davidson dhe Kardashian thuhet se po planifikojnë që ta bëjnë lidhjen në distancë të funksionojë.

Lajmi vjen pas javësh spekulimesh, dhe ndonëse asnjë nuk e ka konfirmuar ende publikisht se janë bashkë, ata u panë të kapur për dore të mërkurën.

Thuhet se Pete Davidson dhe Kim Kardashian janë zyrtarisht të lidhur

Kohët e fundit, gjithashtu u veshën me pizhama njësoj (SKIMS, padyshim) teksa festonin ditëlindjen e 28-të të Davidson në shtëpinë e Kris Jenner. 

Thuhet se Pete Davidson dhe Kim Kardashian janë zyrtarisht të lidhur

Në fund të tetorit - megjithëse mendohet se në atë kohë ishin vetëm miq - ata u panë gjithashtu të kapur për dore në një slitë.

Thuhet se Pete Davidson dhe Kim Kardashian janë zyrtarisht të lidhur

Kur Kardashian u shfaq në SNL, ata u puthën në ekran si Aladdin dhe Jasmine.

Thuhet se Pete Davidson dhe Kim Kardashian janë zyrtarisht të lidhur

Mesa duket, edhe Kim nuk i rezistoi dot Pete Davidson.

MOS I HUMBISNI