Instagramming

Bora Zemani na siguroi të gjithëve që e mori dhuratën e përvjetorit nga Donaldi

Shkruar nga Anabel

6 Nëntor 2021

Bora Zemani na siguroi të gjithëve që e mori dhuratën e

Aty nga fundi i spektaklit të Big Brother Vip mbrëmjen e djeshme, Donaldi nxitoi t'i linte porosi produksionit një dhuratë për Borën. Varësen e tij të floririt bashkë me një kuti biskotash i hodhi përtej shtëpisë së famshme me idenë e vetme që e para t'i marrë moderatorja. 

Ashtu siç tha edhe Donaldi, data 5 nëntor për dyshen Donald-Bora shënon 3 vjetorin e lidhjen. Sigurisht aktori i humorit nuk di asgjë se çfarë u bë më pas me dhuratën, por Instagrami, po.

Bora Zemani na siguroi të gjithëve që e mori dhuratën e

Zemani u sigurua të na e tregonte publikisht përmes një fotoje të postuar para pak orësh, se varësja dhe vaferat janë në dorë të sigurtë. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

"Fundjavë të ëmbël!"- shkruan Bora dhe njerëzit nëpër komente s'mund të dukeshin më të ëmbëlsuar nga gjestet romantike të çiftit.

 

MOS I HUMBISNI