Celebrity

Kim Kardashian fotografohet duke kapur duart me komedianin dhe njerëzit kanë pyetje

Shkruar nga Anabel

1 Nëntor 2021

Kim Kardashian fotografohet duke kapur duart me komedianin dhe njerëzit

Disa foto dhe video të Kim Kardashian dhe komedianit Pete Davidson, të cilët u filmuan duke u kapur për dore, bënë që njerëzit të komentonin një romancë të mundshme mes tyre, por burime të brendshme thonë se ata janë “thjesht miq”.

Kim Kardashian fotografohet duke kapur duart me komedianin dhe njerëzit

Dyshja u fotografua në një slitë në një park në Kalifornia, raportoi People Magazine. Motra e Kim, Kourtney Kardashian dhe i fejuari i saj Travis Barker u panë gjithashtu duke bërtitur në slitë.

Davidson, 27 vjeç, e njeh familjen përmes mikut të përbashkët Machine Gun Kelly, i cili është shok me Barker, tha një burim i brendshëm për People.

"Ata kanë miq të përbashkët, kështu që do të jenë së bashku herë pas here," tha burimi. "Janë thjesht miq që shoqërohen me njëri-tjetrin.”

Kim Kardashian fotografohet duke kapur duart me komedianin dhe njerëzit

Kim është në mes të divorcit me Kanye West. Javën e kaluar, ajo tha se ende e admiron atë. "Kanye do të jetë gjithmonë personi më frymëzues për mua," tha Kim për WSJ.

MOS I HUMBISNI