Out and About

Sa kemi pritur për një lajm si ky?

Shkruar nga Anabel

12 Tetor 2021

Sa kemi pritur për një lajm si ky?

Ti gjete çizmet perfekte për dimër, pallton që ëndërroje ta shihje me atë çmim që e pe, por pa shijuar mirë entuziazmin, u ktheve me këmbë në Tokë dhe bëra ca llogaritje të vogla. Vetëm dërgesa për të t’i sjellë në Shqipëri kushton thuajse sa çizmet. 

Aty, e zhduk linkun dhe nis ankohesh në grupe WhatsApp-i, duke i treguar shoqeve që për dreq duhet të heqësh dorë nga blerja e radhës vetëm sepse dërgesa kushton një djall e gjysmë e ndërsa këtu, s’gjen të tilla! 

Prisni dhe në vend që të vazhdoni me mllefin, kërkoni pak më shumë. Keni dëgjuar ndonjëherë për faqen buy2UK? Sigurisht që jo sepse nëse do ta dije do ishe atje tani, duke kryer porosinë e radhës! 

Buy2UK është njësoj si të jetosh në Londër, të bredhësh rrugëve të saj dhe të futesh në dyqanet e markave të famshme, të outlet-eve me ulje të çmendura dhe të blesh çfarë do të blesh pa menduar për pengesa të tjera. 

Meqë për momentin në Londër s’shkojmë dot, buy2UK sjell Londrën në Shqipëri! Kjo faqe do të kthehet në të preferuan tuaj sapo ta klikoni tani! 

Ju, mund të zgjidhni çdo produkt nga faqet online në Londër, me çmime REALE të dyqaneve atje dhe për t’i sjellë këtu s’ju duhet të paguani taksa që s’mbarojnë kurrë! Mjafton ta postoni tek buy2UK.

Si ta bëni këtë?

Si fillim, duhet të krijoni një llogari të thjeshtë me të dhënat tuaja. Pastaj, vendosni sasinë dhe vlerën totale të produkteve në website dhe aty do t’ju shfaqet çmimi përfundimtar që keni për të paguar.

Pra, ju mund të përdorni adresën në fjalë për çdo blerje dhe paguani shumëëë herë më pak nëse do t’ju vinte si porosi personale. 

Buy2UK është një ide gjeniale për ata që dinë të bëjnë blerje të zgjuara. Ju që nuk doni ta bëni blerjen vetë për një arsye apo tjetrën, thjesht dërgojini në WhatsApp fotot e produkteve dhe porosia u krye, por ky shërbim ndryshe nga i pari vjen me një kosto shtesë prej 6 pound.

Buy2UK është lehtësisht i përdorshëm dhe nëse deri dje të blinit direkt nga Londra ju dukej më shumë si barrë sesi kënaqësi, tani ju vjen direkt në shtëpi. 

Përveç website-it, Buy2UK ju vë në dispozicion edhe profilin e tyre të Instagramit, nga ku ju mund të zgjidhni dhe blini produktet me çmimin e tyre përfundimtar, pas ardhjes në Shqipëri.

Thënë shkurt, s’keni pse prisni më kushëririn nga Amerika, shokun që është në Londër apo udhëtimin e radhës për të përfituar nga uljet e markave dhe jo vetëm. Blini duke përdorur buy2UK dhe do t’ju shkojë shumë herë më lirë!

Për pak harruam t’ju tregonim si duket qershia mbi tortë. Buy2UK viziton çdo javë outlete të dyqaneve të famshme si Michael Kors, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Dr Martens, Calvin Klein, Hugo Boss, Karl Lagerfeld etj (ëndrra juaj e çdo sezoni) dhe gjejeni çfarë? Edhe ju mund t’i blini me 30%-40% ulje krahasuar me çmimet në dyqanet e tyre online! Ju duhet thjesht të njiheni me super faqen që bën atë që kemi kërkuar prej shumë kohësh: Sjell Londrën dhe sharmin e saj në Shqipëri!

MOS I HUMBISNI