Sex

Një listë me ide shumë seksi që duhet t'i provoni të paktën 1 herë në jetë

Shkruar nga Anabel

5 Tetor 2021

Një listë me ide shumë seksi që duhet t'i provoni

1. 

Provoni një plazh nudo.

2. 

Filmoni veten teksa bëni seks. Do ta shijoni më shumë, por mos harroni të kujdeseni për detajet që vijnë më pas.

3. 

Të paktën 1 herë, duhet të bëni seks në pishinë.

4.

Merrni pjesë në një festë virtuale seksi. Eshtë koha të Google-oni pak.

5.

Seks në varkë, në mes të detit!

6.

Rikrijo skenën që të duket më seksi nga gjithçka ke parë.

7.

Përfshini pak ushqim në shtrat.

8.

Bëni seks afër lavatriçes. Teksa rrobat lahen!

9. 

Filloni t'i grisni rrobat njëri-tjetrit. Seriozisht!

10. 

Bëni palestër bashkë, por lakuriq.

11.

Përpiquni të mos bëni seks për 1 javë, por ngacmojeni njëri-tjetrin çdo ditë për të parë sa rezistoni.

12.

Provoni një lodër seksi që s'e kishit provuar më parë.

13.

Shkruaj fantazinë më të çmendur tënden dhe partnerit.

14.

Ngacmohuni në publik, por mos harroni të tërhiqeni.

15.

Si thoni për një treshe?

16.

Provoni të bëni seks të ngadaltë, shumë të ngadaltë.

17.

Kërkojini atij foto nudo.

18.

Seks në një vend të huaj?

19.

Po prisni akoma për seks në makinë?

20.

Bëni seks pranë një liqeni të vogël.

21.

Seks në distancë përmes FaceTime-it.

22.

Përpiquni të kaloni në orgazmë në të njëjtën kohë me partnerin tuaj.

23.

Seks në dysheme?

24.

Po sikur ta zgjasni seksin 24 orë? Provojeni një ditë të vetme!

25.

Bëni një seks lamtumire dreqi ta hajë!

26.

Bëni çfarë bëni më mirë kur ai/ajo të jetë duke folur në telefon për punë të rëndësishme.

Burimi: Cosmopolitan

MOS I HUMBISNI