Fashion News

Eve, vajza e Steve Jobs, bën daljen e parë si modele

Shkruar nga Anabel

1 Tetor 2021

Eve, vajza e Steve Jobs, bën daljen e parë si modele

Kur ju thamë në dhjetor të vitit të kaluar se vajza e themeluesit të Apple Steve Jobs mund të jetë modelja juaj e preferuar, e kishim seriozisht. Më në fund, 23-vjeçarja debutoi si modele në sfilatën e Coperni në Javën e Modës në Paris.

Eve u shfaq e veshur më një bluzë të gjerlbër neon, minifund me printe, shapka me platformë, syze dielli që binin në sy dhe një çantë të bardhë.

Eve, vajza e Steve Jobs, bën daljen e parë si modele

“Nuk mund ta them me fjalë se sa i jashtëzakonshëm është ky koleksion. Ishte një nder të jesh pjesë vizionit Coperni, ”shkroi Eve në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

Eve iu bashkua yjeve si Gigi Hadid, Paloma Elsesser dhe Adut Akech në sfilatë.

Dizajnerët e Coperni, Sébastien Meyer and Arnaud Vaillant, zbuluan për Vogue në prapaskenë se një nga çantat e koleksionit “Origami” u frymëzua nga ikona e aplakacionit të fotove në iPhone.

Eve, vajza e Steve Jobs, bën daljen e parë si modele

Përsa i përket Eve, ajo është në një romancë me Harry Hudson, një këngëtar/kompozitor dhe mik i ngushtë i familjes Kardashian-Jenner.

Eve, vajza e Steve Jobs, bën daljen e parë si modele