Thonjtë

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës së horoskopit

Shkruar nga Anabel

27 Shtator 2021

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Pak barazpeshë? Duket si klishe që ta diskutojmë simbolikën e Peshores. Në këtë sezon, u largohemi edhe atyre ngjyrave disi verore që kishin mbetur ende në sezonin e Virgjëreshës dhe “përqafojmë” tonet e vjeshtës. Ka ende disa detaje gold.

Dashi

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Demi

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Binjakët

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Gaforrja

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Luani

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Virgjëresha

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Peshorja

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Akrepi

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Shigjetari

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Bricjapi

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Ujori

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Peshqit

#libravibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

MOS I HUMBISNI