Flokët

Ca ide fijesh të lehta për flokët brunë, për ta nisur vjeshtën me një pamje të re!

Shkruar nga Anabel

25 Shtator 2021

Ca ide fijesh të lehta për flokët brunë, për ta nisur

Flokët e zinj janë tepër joshës dhe mund të bëjnë diferencën në një turmë të madhe njerëzish. Mendoni për Demi Lovato, Rihanna, Ciara apo Megan Fox. Ndonëse është krijuar ideja se eksperimentimi me fije, ombre dhe nuanca të tjera ngjyrash është më shumë për bjondet, edhe brunet kanë qindra opsione mes të cilave mund të zgjedhin. 

Nëse po mendoni një ndryshim për ta filluar vjeshtën si duhet, zbuloni disa ide më poshtë:

#1 - Flokë të zinj me highlights të bardha

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EXTENSIONS.BLONDING.INDIANA (@healthy.modern.hair)

#2 - Highlights karamel

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Grace Lydia • PGH Extensions (@grace_swankpgh)

#3 - Highlights më të theksuara bjonde

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JoeMiguel®Rey de Los Rizos?? (@joemiguel_)

#4 - Highlights të kuqe, për një pamje më dramatike

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GAURAV GUPTA (@gauravguptahair)

#5 - Highlights bjonde

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by J A T O N (@hairbyjaton)

#6 - Fije më të theksuara tek baluket

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The MELT Mother (@shopellabel)

#7 - E kuqe në lejla

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ?K A Y L E E F L O R E S ? (@kayb_beauty_)

#8 - Highlights bjonde

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ????? ?????-??? ?? ? ?????? (@atefeh_taheri_vip)

#9 - Highlights në ngjyrë kafe

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hairstyist & Lash Tech (@themadisonmayyy)

#10 - Highlights bjonde-kafe

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Samantha | Balayage Specialist (@samcheevs)

Burimi: Pop Sugar

MOS I HUMBISNI