Fashion on TV

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e Rihanna-s

Shkruar nga Anabel

25 Shtator 2021

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty Vol. 3 u transmetua në Amazon Prime Video dhe padyshim ishte sfilata më seksi e momentit. Për të tretin vit radhazi, RiRi ia doli të përcillte sërish mesazhin kryesor të linjës: Të qenit seksi nuk është ekskluzive vetëm për një lloj trupi.

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Modelet Behati Prinsloo, Gigi Hadid, Emily Ratajkowski, Irina Shayk, madje edhe Cindy Crawford sfiluan me koleksionin e ri. 

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e
Behati Prinsloo
Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e
Emily Ratajkowski
Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e
Gigi Hadid
Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e
Irina Shayk
Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e
Cindy Crawford

Ndërkohë Lourdes "Lola" Leon, vajza e Madonna-s, aktorja Sabrina Carpenter apo Vanessa Hudgess treguan aftësitë e tyre si modele.

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e
Lourdes "Lola" Leon
Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e
Sabrina Carpenter
Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e
Vanessa Hudgens

Edhe Rihanna ishte pjesë e sfilatës, ku u shfaq me një trupore të kuqe me print gjarpri dhe reçipeta të zeza me dantellë.

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Normani, Ricky Martin dhe Nas ishin disa nga performuesit në shfaqje. Po A$AP Rocky? Ai jo, por thuhet se ishte i pranishëm në festë.

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Foto të tjera të koleksionit:

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

Savage X Fenty: Koleksioni dhe të pranishmit në sfilatën e

 

MOS I HUMBISNI