Java e Modës

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të tjerë yje të famshëm

Shkruar nga Anabel

25 Shtator 2021

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Dizajnerja Donatella Versace di si të emocionojë me çdo prezantim koleksionesh. Surpriza e radhës e saj ishte Dua Lipa, e cila hapi dhe mbylli sfilatën Pranverë/Verë 2022.

Veshja e parë e Duas ishte një kostum seksi me prerje strategjike, të siguruara me paramanë.

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Prej kohësh, Dua ka gjetur veten në veshjet e Versace-s. Krijimet e Donatella-s përbëjnë pjesën më të madhe të veshjeve që stilisti i saj, Lorenzo Posocco, zgjedh për të. "Të punosh kaq afër me Donatella-n dhe të lidhesh me dashurinë tonë të përbashkët për modën ka qenë surreale," tha Dua në qershor.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Donatella Versace (@donatella_versace)

Dua mbylli sfilatën me një veshje (crop top + fund) rozë me shkëlqim.

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Por nuk ishte vetëm Dua. Naomi Campbell, Emily Ratajkowski, Lola Leon dhe Gigi Hadid “thyen” internetin, sa për pak çaste website i Versace-s u bllokua për shkak të trafikut të lartë në transmetimin e drejtpërdrejtë.

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Koleksioni përcjell një ndjesi rinore, luan me detajet, përmban copa me logo, ngjyra të forta, përfshirë edhe nuancat neon.

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

Versace Pranverë/Verë 2022: Koleksioni, Dua Lipa dhe të

MOS I HUMBISNI