Celebrity

Zoë Kravitz dhe Channing Tatum hynë të ndarë në Met Gala, por ç'ndodhi pastaj?

Shkruar nga Anabel

14 Shtator 2021

Zoë Kravitz dhe Channing Tatum hynë të ndarë në Met

Channing Tatum dhe Zoe Kravitz, vërtetë hynë të ndarë në tapetin e Met Gala 2021, por kjo s'do të thotë që nuk janë bashkë! Dyshja, për të cilët flitet se janë në fillimet e një romance të lezetshme, janë parë pranë njëri-tjetrit gjatë eventit, madje ka dhe foto të tyre! 

Zoë Kravitz dhe Channing Tatum hynë të ndarë në Met

Aktori 41-vjeçar dhe 32-vjeçarja u larguan nga Metropolitan Museum of Art në Neë York City, krah njëri-tjetrit thjesht sepse ndoshta s'ishin gati të hynin zyrtarisht si çift në një ngjarje kaq të rëndësishme sa kjo për të famshmit.

Zoë Kravitz dhe Channing Tatum hynë të ndarë në Met

Zoë Kravitz dhe Channing Tatum hynë të ndarë në Met

Channing mbante veshur një kostum nga Versace e ndërsa Zoe një fustan rrjetë prej nga dukej qartazi silueta e aktores. Para pak javësh dyshja është parë teksa drekonin në Brooklyn, duke përforcuar kështu zërat për një romancë.

Zoë Kravitz dhe Channing Tatum hynë të ndarë në Met

Zoë Kravitz dhe Channing Tatum hynë të ndarë në Met

Burimi: Just Jared

MOS I HUMBISNI