Celebrity Style

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në VMAs

Shkruar nga Anabel

13 Shtator 2021

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Doja Cat drejtoi ceremoninë e ndarjes së çmimeve MTV Video Music Awards (VMAs) dhe deri-diku njerëzit, duke njohur stilin e saj, e prisnin që ishte përgatitur për surprisa. Sidoqoftë, askush nuk e kishte marrë me mend se ku do të arrinte reperja.

E gjitha nisi në tapetin e kuq, ku ajo u shfaq e veshur me një trupore-korse nga Andreas Kronthaler për Vivienne Westwood, të kombinuara me çorape të gjata lateks dhe sandale me takë dhe lidhëse.

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Pas kësaj, ajo u shndërrua totalisht – këtë herë, mrekulloi me një fustan të zi sërish nga Vivienne Westwood dhe paruke bjonde platin. Madje, ndryshoi edhe thonjtë.

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Më vonë performoi “Been like this” në një fustan të kuq me të çara dhe flokë të shkurtër.

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Prisni se ka ende. Reperja guxoi duke veshhur [quajeni çfarë të doni] nga koleksioni Pranverë/Verë 2018 i Thom Browne.

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Po kjo karrige? Sërish Andreas Kronthaler për Vivienne Westwood Pranverë 2019. Këtë herë – Doja Cat.

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

Ah, 2n1:

Nuk mbaron këtu. I shihni këto këpucë-pule të AVAVAV Collection 3?!

Të gjitha veshjet ‘e çmendura’ të Doja Cat në

MOS I HUMBISNI