Muzika

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Shkruar nga Anabel

13 Shtator 2021

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

MTV Video Music Awards, këtë vit u kthye në Barcalys në New York. Artistë të njohur performuan përpara një audience të vërtetë dhe u nominuan me çmime. Sigurisht, nuk mungoi as tapeti i kuq. Ja çfarë veshën të ftuarit:

#1 - Mod Sun dhe Avril Lavigne

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#2 - Doja Cat

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#3 - Paris Hilton, Olivia Rodrigo dhe Kim Petras

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#4 - Ed Sheeran

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#5 - Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#6 - Shawn Mendes

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#7 - Lil Nas X

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#8 - Billie Eilish dhe Finneas

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#9 - Alicia Keys dhe Swizz Beatz

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#10 - Travis Scott

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#11 - Dee Devlin dhe Conor McGregor

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#12 - Ciara

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#13 - Travis Barker dhe Kourtney Kardashian

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#14 - Winnie Harlow

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#15 - Rita Ora

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#16 - Charli D'Amelie

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#17 - Debby Ryan

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#18 - Madison Beer

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#19 - Camila Cabello

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#20 - Billy Porter

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#21 - Kid Laroi

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#22 - Tinashe

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#23 - Ashanti

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#24 - Charli XCX

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#25 - Troye Sivan

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#26 - Bella Poarch

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#27 - Saweetie

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#28 - Normani

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#29 - Symone dhe Kandy Muse

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Burimi: Rolling Stone

MOS I HUMBISNI