Thonjtë

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës së horoskopit

Shkruar nga Anabel

25 Gusht 2021

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Nëse keni filluar të jeni më perfeksionistë këto ditë, mos u habisni – është energjia e sezonit të Virgjëreshës. Me shtatorin afër, modelet dhe ngjyrat e radhës duhet të jenë diçka që shkon nga nostalgjia e verës te tonet e vjeshtës – disa ngjyra që t’u përkasin të dyja stinëve.

Dashi

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Demi

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Binjakët

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Gaforrja

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Luani

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Virgjëresha

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Peshorja

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Akrepi

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Shigjetari

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Bricjapi

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Ujori

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

Peshqit

#virgovibes: Si duhet t’i bëni thonjtë tani, sipas shenjës

MOS I HUMBISNI