Thonjtë

Do hiqni dorë nga çdo lloj dizajni, kur të shihni thonjtë ~minimalistë~ të Jennifer Lopez!

Shkruar nga Anabel

10 Gusht 2021

Do hiqni dorë nga çdo lloj dizajni, kur të shihni thonjtë

Në një kohë kur njerëzit po bëjnë gjërat më të ndërlikuara që mund të keni parë në thonj, Jennifer Lopez po injoron çdo trend ekstravagant dhe po mban thonjtë më minimalistë që keni parë vërdallë.

Artisti i thonjve, Tom Bachik, i postoi në Instagram me mbishkrimin: 

"Nuk ka asgjë si një ngjyrë e bardhë, e freskët për verë" - dhe në fakt, ka të drejtë. Thonjtë japin idenë e diçkaje të thjeshtë, të pastër e të bukur dhe ndonjëherë, na duhen edhe thonj të tillë.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ??? ?????? Nails (@tombachik)

Sigurisht, nëse thonjtë "milk-bath" në formë ovale të J. Lo-së, s'ja u mbushën mendjen, kemi të tjera sugjerime:

MOS I HUMBISNI