Thonjtë

Thonjtë e fundit të verës duhet t'i bëni kështu, nisur nga shenja e horoskopit!

Shkruar nga Anabel

9 Gusht 2021

Thonjtë e fundit të verës duhet t'i bëni kështu,

Na ndajnë thuajse 20 ditë nga fund i muajit gusht, prandaj shfrytëzojeni këtë kohë për ca thonj tipik verorë. Shumë shpejt, do t'ju mungojë vapa për të cilën jeni ankuar dhe ditët me diell të fortë. Sidoqoftë, kthehemi tek thonjtë. Nuk dini çfarë të bëni me to kësaj radhe? Zbuloni çfarë ju përshtatet sipas shenjës suaj në horoskop dhe provojeni. Nëse s'ju pëlqen "çfarë ju ra" në astrologji, hidhni një sy nga shenjat e tjera.

1. Dashi

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by butter LONDON (@butterlondon)

2. Demi

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ????(???)???? (@denasnails)

3. Binjakët

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by butter LONDON (@butterlondon)

4. Gaforrja

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ??????? (@finesseyourclaës)

5. Luani

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AbbiNails (@abbinails.bab)

6. Virgjëresha

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faceted Beauty® (@facetedbeauty)

7. Peshorja

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Lloyd (@nailsby.hails)

8. Akrepi

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emily @ Cutting Loose (@nailsbyem)

9. Shigjetari

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Color Camp (@color_camp)

10. Bricjapi

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by M.J_DoesNails (@m.j_doesnails)

11. Ujori

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NAB (@naailartbar)

12. Peshqit

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faceted Beauty® (@facetedbeauty)

Thonjtë e fundit të verës duhet t'i bëni kështu,

Burimi: IN Style

MOS I HUMBISNI