Thonjtë

Për thonjtë e radhës, provoni 'french-in seksi' si të Rihanna-s

Shkruar nga Anabel

31 Korrik 2021

Për thonjtë e radhës, provoni 'french-in seksi' si

Nuk është mirë të kopjojmë, por ka një përjashtim kur bëhet fjalë për t'u frymëzuar nga Rihanna apo jo? I keni parasysh thonjtë french? Me siguri që po.

Doni një ide si t'i bëni pak më ekstra dhe më dramatikë? Provoni ngjyrën e kuqe dhe kthejeni french-in në flakë. Fiks si thonjtë e fundit të këngëtares:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Nga fotot e saj ndër vite, duket se e kuqja është e preferuara e Rihanna-s, gjithmonë me thonj të gjatë:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Për thonj të tjerë me efekt flake, zbuloni disa modele dhe ide të tjera më poshtë:

Për thonjtë e radhës, provoni 'french-in seksi' si

Për thonjtë e radhës, provoni 'french-in seksi' si

Për thonjtë e radhës, provoni 'french-in seksi' si

Për thonjtë e radhës, provoni 'french-in seksi' si

Për thonjtë e radhës, provoni 'french-in seksi' si

Burimi: Glamour

MOS I HUMBISNI