Social Buzz

Trendi i ri i TikTok është ideal për ty që je 'e dashura posesive'

Shkruar nga Anabel

27 Korrik 2021

Trendi i ri i TikTok është ideal për ty që je 'e

Nëse jeni në TikTok, nuk ka sesi t'ju ketë shpëtuar kjo audio:

- Pse sillesh këshu?

- Si kështu?

- Mënyra si sillesh...Nuk e sheh si dukesh kur njerëzit s'duan të jenë afër teje!

- Ëhë, e di.

Ky është ndoshta një nga dialogjet më të famshëm për momentin në TikTok dhe po përdoret për memen që nuk zhgënjen kurrë, atë të "të dashurës posesive". Më poshtë, gjeni vetëm disa nga idetë si "kur ai po shkon me shokët në udhëtim dhe ti shndërrohesh në pilot", kur "ai po fle kështu që ti bëhesh demoni që i vjen natën" etj:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TEAUPDATING (@teaupdating)

Videoja virale është marrë nga një episod i reality show-t, "The Real Blac Chyna", ku modelja dhe aktorja shfaq pak nga jeta e saj, marrëdhëniet e diskutueshme etj. Edhe në vetë videon e YouTube, të gjitha komentet janë në thelb ~meme~

Përveç idesë me "të dashurën/in", audioja është përdorur sigurisht dhe për ide të tjera argëtuese.

MOS I HUMBISNI